• مراقبت و سم زدایی از کبد با این روش ها

  مراقبت و سم زدایی از کبد با این روش ها

  بهتر است در دوره های زمانی منظم کبدتان را سم زدایی کنید و از آن در برابر مشکلات و بیماری های گوناگون مراقبت کنید کبد چرب یکی از بیماری های رایج برای کبد به شمار می رود بد نیست در مراقبت از کبدتان کوشا باشید

  سبک زندگی مدرن بسیاری از افراد به غذاهای آماده که حاوی افزودنی های مصنوعی و مضر هستند و مواد مورد نیاز بدن را تامین نمی کنند روی می آورند. مصرف طولانی مدت مواد غذایی فست فودی به طور جدی می تواند برعملکرد کبد که مهمترین اندام سم زدایی بدن بوده تاثیر بگذارد.

  به گفته کارشناسان بهداشتی، سم زدایی کبد امر مهمی است که هر فرد باید به آن توجه کند با  کمک به سم زدایی کبد، نه تنها سموم مضر از بدن خارج شده بلکه جذب و سنتز پروتئین وبه طور کلی عملکرد کبد بهبود پیدا می کند.
  بهترین راه برای پیشگیری ابتلا به بیماری های هپاتیت یا کبد چرب پاکسازی منظم آن است.
  این دستور غذایی طبیعی برای پاکسازی کبد بسیار مفید بوده وبه آسانی تهیه می شود.
  مواد تشکیل دهنده:
  چند عدد برگ نعنا تازه
  آب لیموتازه
  مقدار کمی پوست لیمو رنده شده
  آب پرتقال
  یک لیتر آب
  عسل خام
  طرز تهیه:
  آب را در ظرفی ریخته و بجوشانید سپس برگ های نعناع را به آن اضافه کرده و پنج دقیقه درهمین دما بجوشد حال ظرف را از روی حرارت برداشته و صبر کنید سرد شود اکنون آب لیمو و پرتقال را همراه با پوست لیمو رنده شده و عسل به آن اضافه کنید، حال معجون معجزه آسا پاکسازی کبد ما آماده است.
  این دستور شگفت انگیز نه تنها کبد شما را پاکسازی می کند بلکه سیستم هضم و گوارش شما را نیز بهبود می بخشد. این نوشیدنی را می توانید به صورت سرد و گرم به طور مداوم مصرف کنید.
  Leave a reply →
 • Posted by John D. Tom on می 11, 2013, 12:23 ب.ظ

  Eget nulla adiscipling interdum libero est gravida tutrum sem quam vivera ligugal ac lectus suscipit mauris. Turpis interdum pulvinar eget, bibendum vestibulum est hendrerit.

  Reply →
 • Posted by Betty Fishborn on می 11, 2013, 12:23 ب.ظ

  Duis scelerisque dignissim lorem, in sagittis quam luctus convallis. Fusce porttitor dui ultricies placerat adipiscing, quam tortor ultricies sapien gravida molestie dolor nisl quis leo.

  Reply →
 • Posted by Petra O’Neal on می 11, 2013, 12:23 ب.ظ

  Nulla ullamcorper tincidunt dui at laoreet. Duis scelerisque dignissim lorem, in sagittis quam luctus convallis.

  Reply →
 • Posted by Zoe Travolta on می 11, 2013, 12:24 ب.ظ

  Etos terminal metro cuprum, urna aliquet detos tellus libera. Egestas dui suscipit lorem etos deo eget. Nulla cuprum vestibum blandid et mollis a nisil.

  Reply →

Leave a reply

Cancel reply

Powered by themekiller.com